Hakkımızda

Hakkımızda

DİYATEK MEDİKAL VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ 2018 yılında Gaziantepte kurulmuştur. Diyaliz makineleri bakım ve onarımında Güneydoğu Bölgesinde lider olup, kaliteli hizmeti minimum hata ve riskle, uzman teknik personel kadromuzla hizmetinize sunmaktayız.

Bilindiği üzere diyaliz cihazları hastalar ve personel açısından hayati önem taşımaktadır. Bundan dolayı özel ya da kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde bulunan diyaliz cihazlarının teknik yeterliliğe sahip, eğitimli ve işinde uzman personel tarafından bakım ve onarımı yapılmalıdır. DİYATEK MEDİKAL VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ olarak kaliteli hizmet anlayışımızı etkili hizmet sunuşu ve tecrübeli personelimizle diyaliz cihazlarının tüm arızalarına hızlı ve yerinde çözüm üretmekteyiz.

Fresenius marka hemodiyaliz cihazların bakım onarım işleri için şirketimiz TSHYB 13703 hizmet yeterlilik belgesine, İSO 9001-2015 kalite belgesine üretici firmadan almış olduğumuz her marka modele ayrı ayrı olmak üzere eğitim sertifikalarına ve en önemlisi tıbbi cihaz daire başkanlığının teknik servis istasyonu olarak bir firma olarak ÜTS kaydına sahibiz. Yedek parçayı direk üreticiden almaktadır.

Welcome banner Image

We provide innovative Product Solutions for sustainable progress. Our professional team works to increase productivity and cost effectiveness on the market.

Awesome Image

Why You Choose Us

We have facility to produce advance work various industrial applications based on specially developed technol-ogy. We are also ready to developement by according to users changing needs. Infrastructure related installation projects.

General repair & industrial and machinery. Our team up-to-date, sustainable custom manufacturing solutions.

  • Greate Technology
  • Certified Engineers
  • Delivery Ontime
  • Best Branding